Współpraca

 

Witam Cię na jednym z popularniejszych blogów parentingowo/lifestylowych w Polsce!

Drogi kliencie, droga agencjo – zanim przejdziesz do poniższych informacji, musisz o czymś wiedzieć. Na moim blogu stawiam na autentyczność i prawdziwość. Stawiam na jakość, nie ilość. Moi czytelnicy, to zaangażowane osoby, które zawsze otrzymują ode mnie odpowiedź czy to w komentarzach czy prywatnych wiadomościach. Na blogu stawiam przede wszystkim na przekazywane wartości, na realny wpływ na życie innych osób. Doskonale radzę sobie z łączeniem ciekawych wpisów z idealnie dopasowaną do kontekstu reklamą. Na mojej stronie nie zobaczysz wpisów-zapchajdziur. Każdy wpis to 100 % zaangażowania i mojego serca.

Blog to moja praca na cały etat. Praca, którą szanuję i za która jestem wdzięczna. Moi czytelnicy w zdecydowanej większości, popierają umieszczanie reklam na moim blog, a nawet mi tego gratulują! Reklama na moim blogu, to nie tylko kilka słów i zdjęcia klepnięte od niechcenia. To ciekawa treść, niebanalne zdjęcia, sprytnie wpleciona reklama i co najważniejsze – dobry efekt! Moi czytelnicy z chęcią kupują reklamowane przeze mnie produkty, korzystają  z bonów, które im polecam, wybierają się do miejsc, które pokazuję. Z kolei teksty o życiu, zmieniły już życie niejednej osoby uratowały nie jedno małżeństwo i zmieniły podejście do życia tysiącom osób.

Ilość obserwujących w social mediach:

Facebook – 15 899 fanów
Instagram – 13,8 tys. obserwujących

 

 

Statystyki za ostatni miesiąc:

– liczba użytkowników – 48 tysięcy
– liczba odsłon – 83 tysiące

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu poprzez adres e-mail:

alicja.wegner.blog@gmail.com

_______________________________________________________________________________

Kim jestem? 

Autorką bloga prowadzonego w zamyśle szeroko pojętej tematyki lifestyle. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Komentuję otaczającą mnie rzeczywistość, często poruszając tematy, o których inni nie mówią. Skłaniam czytelników do refleksji i motywuję do zmiany swojego życia na lepsze. Jednak, by dać też odbiorcom trochę odetchnąć, na blogu pojawiają się tematy lekkie i inspirujące. Ciekawe wnętrza nie kipiące sztucznymi stylizacjami, moda codzienna matki polki i cała porcja unikalnych i ciekawych dodatków i gadżetów – zarówno tych do domu jak i tych dla dziecka i dla mnie. Razem z córką Polą ( 4,5 roku ) testujemy nowości z uśmiechem na twarzy, jednak polecamy tylko to co dobre, ciekawe i ładne. Poza światem macierzyństwa, wkręcam się w świat sportu i promuję zdrowy styl życia.

 ____________________________________________________________________________________________

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Blog MAMALA został wielokrotnie doceniony i wyróżniony m.in w:

* DDTVN – którego byłam gościem

 * rankingu Tomka Tomczyka – jako największa nadzieja polskiej blogosfery

* lokalnych mediach

 * numerze gazety „Sukces” w wywiadzie pt.”Biznesplan pisany przy kołysce”

* Radiu ZET GOLD

* rankingu blog roku jako 6 miejsce w kategorii lifestyle na 300 blogów z całej Polski.

 

Blog MAMALA każdego dnia skupia wokół siebie coraz większą liczbę odbiorców. Zaufało mi już wiele firm, które powierzyły mi reklamę swoich produktów. Każdą współpraca jest traktowana przeze mnie indywidualnie i wkładam w nią całe swoje serce oraz zaangażowanie. Zostało ono docenione już niejednokrotnie. Coraz częściej angażowana jestem do największych ogólnopolskich kampanii.

 

____________________________________________________________________________________________________________

Jestem otwarta na różne formy współpracy zarówno z agencjami jak i sklepami czy markami.

 

Przykładowe formy promocji: może to być wszystko! Od tekstu sponsorowanego po podróże, sesje zdjęciowe, recenzje produktów, lokowania. Warunek jest jeden:

polecamy tylko co co jest wg nas dobre i zainteresuje naszych czytelników. Polecamy tylko to co jest zgodne z naszymi przekonaniami, stylem życia i stylem prowadzenia bloga.

Cena kampanii uzależniona jest od jej skali i formy. Masz ciekawy pomysł, który możemy razem zrealizować? Napisz: alicja.wegner.blog@gmail.com. Na wszystkie oferty odpowiadam w przeciągu 48h. Jeśli nie otrzymali Państwo odpowiedzi w tym czasie – proszę o ponowne wysłanie wiadomości.

Dołącz do grona marek, które zagościły na moim blogu! Oto niektóre z nich: 

 

współpraca