Warsztaty relaksacyjne SOUL CAMP – zapisy !

15 listopada 2018

Od pięciu lat funkcjonuję w internecie jako Mamala. Bywało różnie, raz lepiej raz gorzej. Nigdy jednak nie sądziłam, że zwyczajna pisanina przerodzi się w tak cudowną pasję, pełnoetatową pracę i że będę miała za sobą tak zaangażowaną i wspaniałą społeczność.

Jakiś czas temu działanie w internecie zaczęło być dla mnie niewystarczające. Wszyscy wkoło mówili mi, że nie wykorzystuję w pełni swojego potencjału, ale ja nie wiedziałam, co niby mam z nim zrobić, jak go z siebie wydobyć. Wydawało mi się, że nic więcej zrobić w sumie nie mogę. Mogę pisać, gadać, ale… to dla mnie za mało! Motywowanie i inspirowanie kobiet, w ostatnich miesiącach stało się moim konikiem. Setki wiadomości dziennie, coraz większa liczba osób oglądających stories. Potencjał rozwijany a jednocześnie duszony przed ekranem telefonu. Czasem oczami wyobraźni widziałam siebie i te wszystkie kobiety, w jednym miejscu, śmiejące się, motywujące i wspierające nawzajem. Wizja wracała coraz częściej, ale ja nie miałam w sobie na tyle odwagi, by chociaż się nad tym pochylić i pomyśleć co mogę więcej zrobić. I w końcu mnie natchnęło. Najpierw pomyślałam o spotkaniu czytelniczek w stolicy – takim wiecie, przy kawie. Pół godziny później puściłam już wodze fantazji i myślałam już o weekendowym wyjeździe, takim ze spa, jogą, zdrowym jedzonkiem. Wszystko w klimacie takiego slowlife, w bliskich okolicznościach przyrody.

Szybko przeszłam do działania i choć miałam zerowe pojęcie o organizacji tego typu wydarzeń, to dzisiaj przychodzę do Was z gotową ofertą, z wydarzeniem stworzonym w 100% przeze mnie – SOUL CAMP – czyli warsztaty relaksacyjne.

 

Czym jest SOUL CAMP?

Soul Camp to weekendowy obóz relaksacyjny dla kobiet. To połączenie relaksu z praktycznymi ćwiczeniami, mającymi na celu poznanie metod na wyciszenie i uspokojenie. Soul Camp ma na celu uświadomienie kobietom, jak wewnętrzny spokój i harmonia w naszym ciele i umyśle, oddziaływają na naszą energię i polepszają nasze życie na wszystkich jego płaszczyznach.

 

Podczas obozu będą czekać na Was:

 • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym co oznacza, że w pokoju będziecie Wy + inna uczestniczka obozu
 • uroczysta kolacja w piątkowy wieczór
 • 2 poranne warsztaty jogi ( 2 x 90 minut w sobotę i w niedzielę) prowadzone przez cudowną Gosię Mostowską – to właśnie z Gosią zaczęłam swoją przygodę z jogą, a miłością do niej i tego co robi, chcę zarazić również Was! 
 • zdrowe wyżywienie w postaci śniadań, obiadu, kolacji
 • wieczorna zabawa przy ognisku 
 • strefa wellness dostępna dla Was all the time!
 • zabieg SPA – będziecie mogły wybrać jeden z pięciu proponowanych masaży
 • integracja w SPA
 • Koncert Gongów Tybetańskich
 • Wykład: Twórcza Wizualizacja – czym jest i jak może odmienić nasze życie?
 • Zajęcia z tworzenia Map Marzeń
 • przekąski na drogę powrotną
 • upominki + materiały, które pomogą Wam w odbywaniu pięknej podróży w głąb siebie
 • fotorelacja

 

 

Termin: 12-14 kwietnia 2019 roku

Miejsce: Talaria Resort&SPA

Koszt: 1850 zł – wystawiam faktury

Zapisy przyjmujemy drogą e-mailową na adres: alicja.wegner.blog@gmail.com

W tytule wiadomości proszę o dopisek: „SOUL CAMP – zapisy”, a w treści wiadomości proszę o podanie imienia i nazwiska! W przypadku chęci wzięcia ze sobą mamy/koleżanki/siostry i zapisania ich poprzez Was – proszę o podanie ilości uczestników, jaką chcecie zapisać i również ich danych.

 

Po otrzymaniu Waszych wiadomości, w przeciągu kilku dni, dostaniecie odpowiedź ze szczegółami dotyczącymi umowy, harmonogramu, wpłat zaliczek itp.

 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

 

Chciałabym by Soul Camp odbywał się kilka razy w roku. To takie moje marzenie, by stworzyć cykliczne wydarzenie, które stale będzie ewaluowało. Za każdym razem będzie inaczej, będą różne tematy, różni goście specjalni, ale idea zawsze będzie taka sama: odpocząć i wsłuchać się w naszą duszę. Zintegrować się z przyrodą – dlatego właśnie takie miejsce ; zintegrować się z ludźmi. W miejscu, w którym będziemy od piątku do niedzieli wstęp mają tylko kobiety. Możecie paradować w szlafroczkach w gronie samych pozytywnych kobiet. Dlaczego obóz ma na celu relaks i wyciszenie skoro ja jestem chodzącą bombą pełną energii? Dlatego, że energia bierze się właśnie ze spokoju. Kiedy znajdziemy sposoby na swoje nerwy, kiedy nauczymy się wyciszać, kiedy nauczymy się integrować ze swoją duszą – nagle odnajdziemy w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii.

Joga, zdrowe jedzenie, otaczająca nas natura, pozytywne dusze wkoło, relaksująca muzyka, zadbanie o ciało – to wszystko ma na celu pokazać Wam jak SPOKÓJ wpływa na człowieka i jak później przekłada się na wszystkie płaszczyzny naszego życia.

Jeszcze 6 lat temu byłam chodzącą bombą – pełną nieufności, krytyki, zawiści, strachu, niepewności. Kiedy na świecie pojawiła się Pola, krok po kroku zmieniałam swoje życie. Nie było wtedy takiego BUM na życie slowlife, na psychologię pozytywną. Zmieniałam się na zasadzie małych kroków poprzez metodę prób i błędów. Dziś z ręką na sercu, mogę powiedzieć, że jestem niezwykle spokojnym i pozytywnym człowiekiem. Mam w sobie ogrom optymizmu, pozytywnej energii i PONOĆ czują ją przy mnie nawet inni ludzie. Kiedyś obwiniałam cały świat i ludzi wkoło za wszystkie niepowodzenia i zło. Wszystko się zmieniło, kiedy zrozumiałam, że świat jest taki jakim MY SAMI go tworzymy. Zmieniłam siebie, a co za tym idzie – zmieniłam swój świat i wszystko co mnie otacza. Nagle przestałam nagminnie natykać się na nieprzyjemnych ludzi, na jad, na krytykę. Przyciągamy to, czym sami emanujemy. Wciąż mam swoje problemy, wciąż spadają one na mnie zupełnie niespodziewanie i próbują mnie przygnieść swoich ciężarem. I magią jest dla mnie to, w jaki sposób sobie z tym wszystkim co negatywne radzę. To wszystko pochodzi właśnie od spokoju. Uleczyłam swoją duszę i wiem, że nie mogłam zrobić dla siebie nic lepszego.

SOUL CAMP to takie moje drugie dziecko. Nie mam pojęcia ile osób się zapisze, nie mam pojęcia ile osób mi zaufa, ale już teraz chcę Wam podziękować za to, że ze mną jesteście. Za to, że dzięki Wam uwierzyłam w to, że MOGĘ, CHCĘ I POTRAFIĘ.

 

Zapraszam Was wszystkich na jedyny taki weekend…

Zapisy na SOUL CAMP uważam za rozpoczęte!