TRILLI – czyli o kocyku, który skradł moje serce.

30 maja 2014

Pamiętam, że zawsze kiedy udało mi się znaleźć w internecie niszową piosenkę, słuchałam jej w kółko i najchętniej zmusiłabym wszystkich ludzi wokół do jej słuchania. Kiedy jednak piosenka stawała się hitem i rozbrzmiewała we wszystkich stacjach radiowych 24 na dobę szybko żałowałam swojego życzenia i piosenka najzwyczajniej w świecie zaczęła mi się … nudzić.

Podobnie mam teraz z gadżetami i różnymi innymi akcesoriami dla dzieci. Mam swoje ulubione połączenia, kolory, style. Jednak kiedy coś staje się zbyt powszechne, staram się szukać innych rozwiązań. Od dawna kocham się w połączeniu minky z bawełną, jednak zaczął przytłaczać mnie brak różnorodności wśród wzorów. I mimo, że wciąż uwielbiam połączenie tych tkanin i zapewne kupię je jeszcze nie raz to chciałam, by w mojej szafie, a właściwie szafie Poli znalazło się coś unikatowego i niebanalnego. Czegoś czego nie ma w każdym sklepie. Albo co jest tylko w tym jednym, jedynym.

Nie musiałam szukać. Sklep znalazł mnie sam. Kiedy zaproponowano mi, bym wybrała coś z asortymentu, wiedziałam, że musi to być coś co mnie „trafi”. I tak właśnie się stało. Odetchnęłam od powszechnego minky. Urzekło mnie połączenie weluru i bawełny, na której były naszyte aplikacje łezek. Wszystko to wykończone bawełnianą żółtą lamówką. Podeszłam do tematu dość… nie pewnie. Cena wcale nie była wygórowana i mocno obawiałam się czy unikatowy wzór pójdzie w parze z jakością. Nie rozczarowałam się. Już przy pierwszym dotyku wiedziałam, że będzie to mój faworyt wśród kocyków. Jego grubość pozwoli mi nawet skutecznie zastąpić kołderkę w łóżku. Doskonałym przykładem na to, że jakość wykonania jest tutaj mistrzowska jest opinia mojej mamy, która ma wręcz wygórowane wymagania co do jakości tkanin i wszelkich przedmiotów, które kupuję dla dziecka. Jeśli mam być szczera, była to chyba jedyna paczka, po której odpakowaniu usłyszałam ekscytację i zadowolanie w jej głosie.

Jeśli jesteś fanem unikatowych wzorów i liczy się dla ciebie wysoka jakość – ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie.

Polecam z ręką na sercu.

TRILLI - Sklep internetowy dla dzieci: fototapety, kocyki, komplety pościeli

 

 
 
 
***wpis sponsorowany***