Szukasz prezentu dla malucha w wieku 6m+? Mam coś dla Ciebie!

14 listopada 2016

Nasze pociechy dorastają w bardzo szybkim tempie. Jedne zabawki przestają być interesujące, inne wręcz odwrotnie. na tym blogu pokazuję to, czym zawsze aktualnie się bawi Polka – i nie ma w tym nic dziwnego! Ale Wy – moje kochane czytelniczki – macie dzieci w rożnym wieku!

 

Jedne z Was dopiero planują ciąże, inne właśnie urodziły. Kolejne mają dzieci poniżej roku, inne powyżej. Jest też wiele takich, co ma dzieci w wieku nastoletnim, ale te dzieci spokojnie mogłyby już się ze mną dogadać jak z rówieśnikiem, co dziwne, bo to ja dogaduję się z ich mamami! Ale do czego dążę – inspirować chciałoby się tutaj wszystkich, ale ciężko o coś takiego, kiedy dziecko z pewnych rzeczy najzwyczajniej w świecie dorasta. Dzisiejszy wpis miał być odpowiedzią na pytanie, które wielokrotnie wpada do mojej skrzynki – Ala! Co kupić dziecku w wieku 6 miesięcy?! Co kupić na roczek? Co kupić, gdzie kupić, co najlepsze, co beznadziejne… No i dzisiejszy wpis miał mieć fotorelację, czysto produktową, ale jak się okazało, niektóre dzieci ( ekhm.) z niektórych rzeczy nie wyrastają nigdy. I wykorzystają każdą okazję, by poczuć się jak mała dzidzia. Tak było w przypadku Poli na przykład, która za nic nie pozwoliła mi zrobić sesji foto w spokoju. I nie dały nic tłumaczenia, że to jest dla małego dziecka. Po złożeniu rzeczy, którą zaraz zobaczycie dziecko moje najukochańsze, po prostu … zakochało się w czymś, co miałam mieć tylko na chwilę i przekazać w prezencie dalej. Dlatego wybaczcie mi, wybaczcie, ale rekomendację produktu dla dziecka 6m+ zrobiła Wam… 2,5 roczna dziewucha.

 

SMOOBY COTOONS – fotelik zabaw z interaktywnym stoliczkiem

 

Bardzo fajna rzecz i żałuję, że nie miałam czegoś takiego, kiedy Pola była mniejsza. Oczywiście teraz też jej się to podoba, ale nie oczekujmy, że celowo kupimy coś takiego dwu czy trzylatce, bo normalną rzeczą będzie, że posiedzi tam max. 10 minut. Przecież to duże dziewczyny i chłopaki już są w takim wieku! Dlatego przy robieniu zdjęć, które zaraz zobaczycie, myślałam, że padnę ze śmiechu! Zabawka dla dzidzi, a w niej Pola, która wygląda momentami na … cztery lata! I te długie nogi, które ledwo tam wcisnęła! Ale do rzeczy.

Pamiętam, że w wieku 6 miesięcy, Pola uwielbiała wszelkie zabawki, w których mogła, a to coś wcisnąć, a to coś przekręcić, a to coś wdusić. Dziecko w tym okresie jest bardzo zainteresowane wszystkim co się rusza, świeci i wydaje odgłosy. Dzieci rozwijają swoje zmysły i odkrywają … świat.

Właśnie dlatego uważam, że ten fotelik jest mega trafnym wyborem dla dzieci w przedziale wiekowym 6 miesięcy do 1,5 roku. Pompowane siedzisko sprawia, że nic się dziecku nigdzie nie wbija, nic nie zawadza, a przebywanie w foteliku jest niezwykle komfortowe. Na stoliku znajdziemy wiatraczek w kształcie kwiatka, przyciski, które po wduszeniu świecą się w różnych kolorach i wydają odgłosy ( ale takie do zniesienia ;) ) , wyskakującego stwora i trzy breloki z różnymi obrazkami i wybitymi wzorami, które są idealne dla malucha, który może sobie sprawdzić różne tekstury.

Siedzisko jest przede wszystkim wygodne i przenośne, co sprawia, że bez problemu możemy wziąć je w podróż, do auta, czy do większej torby ( po złożeniu). Podczas zabawy dobrą opcją jest to, że stolik dla większych dzieci może stać osobno, nie musi być połączony z siedziskiem i będzie to o wiele lepsza opcja, niż gdyby miał on krępować dziecku ruchy i utrudniać wyjście. Samo siedzisko może się jednak sprawdzać dużo dłużej i służyć nam już bez stoliczka. Kolejny plus to materiałowa wyściółką, którą możemy w każdej chwili wyprać.

Poniżej możecie zobaczyć fotelik z każdej strony i samemu ocenić, czy produkt jest warty zainteresowania. Ja sama mogę powiedzieć jedynie tyle, że na pewno nie polecałabym Wam czegoś, co polecenia warte nie jest. Czytają mnie dziesiątki tysięcy ludzi i w jakimś sensie ponoszę odpowiedzialność za Wasze wybory, chyba więc teraz rozumiecie, dlaczego na tym blogu nie ma miejsca na buble, prawda? Póki co pozostawiam Was z pięknymi zdjęciami, które mam nadzieję oddają uroki tego fajnego siedzonka dla maluszków… Mam nadzieję, że dla wielu z Was ten wpis będzie fajną inspiracją jeśli chodzi o prezent dla dziecka 6m+.

 

KONKURS !!!

 

Zostaw komentarz pod tym postem na blogu i udostępnij wpis na FB w dniach 15.11 – 17.11 ! Napisz dlaczego to Ty chcesz zgarnąć ten cudowny fotelik i zajrzyj do tego wpisu 18 listopada – dowiesz się czy… jesteś zwycięzcą! ;) POWODZENIA !

WYNIKI !

Kochani, bardzo dziękuję za tak dużą ilość zgłoszeń! Wszystkie komentarze były interesujące i jak wiecie… wybrać jedną osobę z kilkudziesięciu to dla mnie nie lada wyzwanie. Zawsze czytam wszystkie komentarze i nie mam żadnych kryteriów typu: wiersz, wzruszenie itp. Może wygrać wszystko, od wierszy po wzruszająca historię, po zwyczajny jednozdaniowy komentarze. Ja po prostu czytając, muszę czuć, że … to jest to! I dzisiaj poczułam tak przy komentarzu… MIROSLAW SOCHA! Wiem doskonale co będzie czuła żona, czekając na kuriera! ZNAM TO! ;)

GRATULUJĘ WSZYSTKIM I … nie zniechęcajcie się oraz bądźcie czujni! Do końca roku mam zaplanowane minimum… TRZY konkursy!  Wszystkie wypasione! :) Dlatego śledźcie fanpage i bądźcie aktywni!

 

dsc_1360

 

dsc_1364

 

dsc_1371

 

dsc_1372

 

dsc_1373

 

dsc_1377

 

dsc_1378

 

dsc_1379

 

dsc_1381

 

dsc_1382

 

dsc_1384

 

dsc_1385

 

dsc_1386

 

dsc_1388

 

dsc_1389

 

 

dsc_1394

 

dsc_1397

 

dsc_1398