Pozwól maluchowi poczuć się BEZTROSKO !

16 kwietnia 2014

 Hej ho! Wiosno! Znów spacerujemy! Kroczę w stronę słońca z wózkiem, a w nim słodko drzemię moja ukochana córka. Zapadła w tak głęboki sen, że raczej nie obudzi jej przejeżdżający obok samochód lub nieco piękniejszy śpiew ptaków czy szum wiatru. Jej sny są zapewne przepełnione kolorami, niewinnością i subtelnością. Otulona kolorowym śpiworkiem nie może mieć innych snów! Ach… życie niemowlaka jest takie … takie beztroskie ! I do takiego życia przyczyniła się kolejna cudowna, polska firma!
   Panie i panowie…przywitajmy ciepło Beztroska ! To dzięki tej firmie jestem spokojna, że rzeczy, które otaczają Polę są wysokiej jakości i jej nie szkodzą! A jeśli jeszcze przy tym ładnie wyglądają… to czego chcieć więcej?

 Dla nas rodziców, jedną z najważniejszych rzeczy jest zapewnienie dziecku wygody i komfortu w codziennym życiu. Pragniemy, by żyło beztrosko i było po prostu… szczęśliwe. Dbamy jak możemy o zdrowie dziecka, dlatego szczególną uwagę powinnyśmy poświęcać rzeczom, które je otaczają. Kocyki, zabawki, śpiworki… wygląd jest ważny, ale pamiętajcie, że to nie wszystko.
Najważniejsze jest zdrowie dziecka. A nie wszystko co ładne takie jest. Często kusi nas niska cena, która niestety odbija się na jakości.

   Chcę zapewnić Poli cudowne życie w otoczeniu pięknych przedmiotów. Stawiam na jakość. To ona jest najważniejsza.A jeśli to ją brać pod uwagę to Beztroska jest moim kolejnym faworytem ! Na razie oczaruję Was zdjęciami nowych śpiworków, które już umiliły sen Poli na spacerach, ale wkrótce umili również sen jeszcze jednej pociechy. Zawalczycie? No to…

KONKURS !!!

Także Wasze dziecko może się cieszyć czasem spędzanym w wózku w śpiworku wysokiej jakości.
I dlatego razem z Beztroska mamy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać śpiworek w BALONY!


Zadanie konkursowe:

1) Udostępniamy  TEN plakat konkursowy
2) Lubimy Beztroska na FP
3) Pod tym postem konkursowym na blogu napiszcie dlaczego to do Was powinien trafić śpiworek
4) W zgłoszeniu zostawcie swój adres e-mail 

Konkurs trwa od 16.04.2014 do 30.04.2014. Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Zwycięzca zgłosi się z podanego przez siebie w komentarzu adresu e-mailowego bezpośrednio do mnie – Mamali !

WYSYŁKA TYLKO NA TERENIE PL !!!

POWODZENIA !


AND THE WINNER IS…

śpiworek jest prześliczny i chciała bym go wygrać dla mojej drugiej córeczki której spodziewamy się już na koniec czerwca… fajnie było by coś w końcu wygrać i odciążyć chociaż w ten sposób męża w robieniu wyprawki :) pozdrawiamy :)
mój adres e-mail : bielasj@wp.pl

GRATULUJĘ I MAM NADZIEJĘ, ŻE MĄŻ ODETCHNĄŁ ;) Proszę o wiadomość z danymi na alicja.wegner.blog@gmail.cm z meila, który Pani podała!