POZNAŃmy się!

11 maja 2014

Dzień ten choć deszczowy w pamięci pozostanie na zawsze. Wirtualny świat, w którym codziennie siedzę wczoraj miałam okazję poczuć, dotknąć i poznać. Rzeczywistość nie rozczarowała. Dziś wiem, że chcę dalej poznawać nowych ludzi, śmiać się z Nimi, wymieniać spostrzeżenia. Jednym słowem trwać w tym dalej. I zebranie w jednym miejscu tylu wspaniałych blogerek nie jest wcale sprawą łatwą. Ale jeśli ma się do tego dryg jak właścicielka bloga tomitobi.pl to zapewniam Was. Nic, naprawdę nic nie jest w stanie pójść źle. I choć maskotką spotkania nie był mój ukochany chudy z toy story, a król Alex, który oczywiście również spowodował u mnie dziwny napływ euforii (dziecko za małe, to cieszę się za dwie ;) ), to było warto. Bo nauczyłam się , by z życia czerpać to co najlepsze. Nie tracić czasu na zmartwienia. Trzeba dać się ponieść. Zrozumiałam, że w tym świecie coś znaczę, a osoby, które wczoraj poznałam są często dla mnie przykładem. Nauczyły mnie jak w tym świecie przetrwać, jak się zachowywać. Przez chwilę byłam przerażona. Wszyscy znają Polę. Ona wydawała się być nie wzruszona. Więc rzekłam „Będziesz blogerem. Nie masz wyjścia.”. Póki co realizuję się w tym świecie i kocham to co robię. I zajebiście się dowiedzieć, że ktoś to docenia. Komuś się to podoba.

Blogerki, które poznałam. Każda inna. Każda na swój sposób wyjątkowa. Każda ma na siebie swój własny pomysł i spełnia się w tym każdego dnia. Cieszę się, że Was poznałam. Życzę Wam, byście nigdy nie rezygnowały z tego co chociaż przez chwilę przynosi Wam radość. Mam nadzieję, że Was jeszcze spotkam!

Chciałabym podziękować wszystkim sponsorom. Zwłaszcza BabyOno . Aspirator do nosa, gryzak do pokarmów, woreczki na pieluchy i kubek niekapek. Skąd wiedzieliście, że tego nie mam ? ;)

Podziękowania również dla :
 MaBiBi