Pomysł na sesję w miłosnym klimacie.

13 lutego 2015

Blogi mają to do siebie, że często i gęsto tematy są wałkowane setki razy, a przy okazji świąt wszyscy piszą o tym samym. Nie ma w tym nic dziwnego i złego, ale przy okazji walentynek nie bardzo potrafiłabym napisać wpis w typowym klimacie dla zakochanych. Może dlatego, że zazwyczaj świętowanie w tym dniu jest takie…tylko nasze i nie mam ochoty nikomu zdradzać jak zaplanowałam wieczór dla ukochanego. Nie mam również ochoty tworzyć podziałów na tych, którzy są za i na tych, którzy są przeciw temu świętu z jakiś tam swoich osobistych powodów.

Postanowiłam więc zaakcentować to wszystko nieco innym wymiarem miłości. Tej rodzicielskiej. Miłości matki do córki i córki do matki. Wiem, że kiedyś to będzie zarówno dla mnie jak i dla Poli cudowna pamiątka, której będziemy przyglądać się z uśmiechem. Wiem też, że okazywać miłość można na wiele sposobów, a jednym z nich jest pamiątkowa sesja w miłosnym klimacie.

Co będzie nam potrzebne do wykonania takiej sesji? 

– czerwone balony zwykłe i w kształcie serc

– patyki

– czerwony bristol

– koszulki z nadrukiem ( najlepiej z miłosnym akcentem, sercem itp. )

 

Ale to nie wszystko….

– dużo miłości ( szczerej i prawdziwej, taką którą widać w oczach! )

– piękne uśmiechy

no i przede wszystkim… dwie kochające się osoby.

 

Ale najbardziej przyda nam się…FOTOGRAF! Taki, który rozbawi Wasze pociechy i sprawi, że dziecko nie ucieknie sprzed obiektywu w kilka sekund. Mam to szczęście, że fotografem jest moja siostra i Pola już doskonale wie co ją czeka kiedy widzi Patrycję ze swoją tajemniczą torbą. Całe szczęście wcale nie potrzebujecie ani profesjonalnego fotografa ani wypasionego studia . Taką sesję możecie zrobić wszędzie. Grunt to pamiętać o dobrym oświetleniu i tym co będzie za Wami. Improwizujcie. Znajdźcie białą ścianę, fajny mur, może nawet przy odrobinie szczęścia znajdziecie taki z miłosnym graffiti.

Jeśli już wpadliście na pomysł, to przystąpcie do realizacji! Zdjęcia wydrukujcie, bądź zamówcie foto książkę, która będzie idealnym prezentem dla Waszych bliskich, a tym bardziej dla Waszych…partnerów. Dostać porcję zdjęć z dwoma najwspanialszymi osobami na świecie to chyba jedna z piękniejszych rzeczy, prawda? I zawsze można do niej zajrzeć i wzruszać się na nowo. Bo przecież róże zwiędną, a czekoladki… zostaną zjedzone i odłożą nam się w kolejnej fałdzie tłuszczu. No. To odpalajcie aparaty i wykażcie się kreatywnością. A poniżej nasza sesja w miłosnym klimacie.

 

zdjęcia – Wegner-Keiling Photography

koszulki – koszulove.com

 

DSC_1886

 

DSC_1890

 

 

DSC_1895

 

DSC_1902

 

DSC_1909

 

DSC_1922

 

DSC_1928

 

DSC_1930

 

DSC_1939

 

DSC_1947

 

DSC_1969

 

DSC_1978

 

DSC_1984

 

DSC_1994

 

DSC_1995

 

DSC_1998

 

DSC_2006

 

DSC_2011

 

DSC_2023

 

DSC_2043

 

DSC_2057

 

DSC_2063