O mnie

 

Cześć! Mam na imię Alicja i pięć lat temu pod wpływem ciążowych hormonów wymyśliłam sobie pseudonim artystyczny MAMALA. To pod tą nazwą zaczęłam działać w sieci i z miesiąca na miesiąc, z roku na rok ( początkowo nieświadomie) zaczęłam motywować inne kobiety do zmiany swojego życia na lepsze. Nie wiem kiedy to się stało, ale nagle z zagubionej 21 letniej dziewczyny z małego miasteczka, stałam się 25 letnią kobietą, świadomą swojego potencjału. Obecnie mieszkam w Warszawie, prowadzę własną firmę i wychowuję prawie 5 letnią Polę :) 

 

Mój blog jest czytany przez ponad 50 tysięcy użytkowników miesięcznie. Moje motywujące i zwariowane InstaStories ogląda dziennie ponad 2 tysiące osób. Mój instagram dociera każdego tygodnia do ponad 300 000 użytkowników miesięcznie. 

 

Na swoim blogu i w mediach społecznościowych, przekazuję innym wiedzę na temat:

– psychologii pozytywnej

– zdrowego stylu życia

– praktykowania mantr, medytacji, afirmacji

– świadomego rodzicielstwa

– życiu w zgodzie z naturą

– choroby Hashimoto, z którą się borykam

– rozwoju osobistego

 

Wiedza, którą posiadam to setki przeczytanych książek, kursy oraz rozmowy i spotkania z inspirującymi ludźmi. To lata pracy nad samą sobą. W wieku nastoletnim borykałam się z depresją i bulimią. Dziś jestem pełną energii kobietą, której obce są pojęcia typu: jad, zawiść, krytyka. Wypracowałam w sobie niesamowitą siłę, która pozwala mi iść przez życie z podniesioną głową pomimo problemów i trudności, które mnie spotykają. Moja codzienna praktyka wdzięczności al, afirmacje, mantry i medytacja, ale także zdrowy styl życia i życie w zgodzie z naturą, wydobywają ze mnie to co najlepsze. Swoją dobrą energią pragnę dzielić się również z Wami i chcę Wam udowodnić, że swoje życie można zmienić w każdym momencie. Wystarczy chcieć.

Wiosną 2019 roku, odbędą się pierwsze organizowane przeze mnie 3 dniowe warsztaty SOUL CAMP, na których m.in:

– poznacie prawidłowe techniki oddechu

– odprężycie swoje ciało i umysł

– wejdziecie w świat jogi i medytacji

– dostarczycie swojemu ciału zdrowego pożywienia

– zintegrujecie się z naturą

Wszystko w uroczym miejscu i w kameralnym gronie kobiet, która tak jak i Ty, chcą wydobyć z siebie to co najlepsze.

To jak? Wkroczysz do mojego świata i dasz się zarazić dobrą energią?