Gifts & cards

21 marca 2014

Czy to na wesela, urodziny czy inne okazje – kartki z życzeniami były, są i będą najlepszym dodatkiem do prezentu, lub prezentem samym w sobie. Wręczamy je osobiście, lub ślemy w pięknych kopertach. Druga opcja jest o tyle świetna, że miło w skrzynce pocztowej znaleźć w końcu coś poza rachunkami i gazetkami reklamowymi. A jakie kartki są najlepsze? Te na narodziny dziecka. Najpierw z ich otwarcia cieszymy się my – rodzice. A za kilka lat walizkę z Nimi otwiera nasze dziecko – i to ono się cieszy. Tak będzie z Polą. Kupując tą walizkę od razu wiedziałam, że będę w niej przechowywać wszystkie pamiątki. Od kartek z życzeniami po kikut pępowiny. I wiem, że będzie to dla mojej córki mega radość kiedy to sama świadomie otworzy i przejrzy.
Muszę przyznać, że z każdym otwarciem koperty leciała mi łza. Wasza pamięć jest niezastąpiona. Sprawiliście mi wszyscy ogromną radość i z tego miejsca chciałabym Wam wszystkim za to gorąco podziękować. Za każdą jedną kartkę, każdy upominek. Zarówno firmom jak i czytelnikom oraz blogerkom. Przy okazji chwalę się również zdobyczami z dwóch konkursów. A firmy, które wysłały mi upominki – pierwsza klasa! Z ręką na sercu – polecam!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM! Kartki wciąż nadchodzą, zatem obiecuję dołączyć tutaj zdjęcia jeśli listonosz jeszcze nas zaskoczy :)


W czapeczce odbyła się wczoraj mini sesja Poli. W środku materiał minky – super sprawa! A efekt niebawem :)

Napis wisi już nad oknem :)


wykonanie by : Ptasiowa
Wykonanie jest przecudne! Wręcz niesamowite!! Coś pięknego!


rożek od Oh Baby

Gorąco polecam!

Strzał w dziesiątkę z tym napisem! :) 

Wygrana u :
i

walizka: MONMON & BRUNTO