Drugie spotkanie mam blogerek w Płocku

31 lipca 2014

Drugie, ale dla mnie pierwsze. Spotkanie mam blogerek w Płocku. Postępując chamsko i egoistycznie zostawiłam dziecko z babcią, zabrałam faceta i pojechałam w stronę Płocka. Docierając na miejsce znów egoistycznie postępując kazałam mu iść się sobą zająć, a sama wyruszyłam w stronę hotelu…no i właśnie… Niby nie liczy się miejsce, a ludzie, z którymi się spotyka. Jednak hotel z widokiem na Wisłę sam w sobie był tak świetny, że mogłabym tam być nawet sama, by poczuć się dobrze.

Ciężko w kilku słowach opisać to jak cudowna atmosfera panowała na tym spotkaniu. Kocham to. Kocham poznawać osoby, które poznałam przez sieć i miałam przyjemność czytać ich blogi. Kocham widzieć na żywo ich uśmiechy i usłyszeć ich głos.

Dla takich spotkań warto w tym tkwić. Warto kombinować na milion sposobów, by się tam pojawić.

Dziękuję organizatorkom Nellavita.pl , Ma i Lu oraz zuzulenka za taką właśnie możliwość! Dziękuję Wam za wspaniałe losowanie upominków oraz prezenty dla każdej z nas i naszych pociech.

zdjęcie ukradzione z : mamalolipoli

Dziękuję Pani Renacie Suszenko za wykład o naturalnych kosmetykach PAT&RUB oraz za upominki.

Dziękuję również pani Agnieszce Żmijewskiej A E I O U Y, za wykład o najczęstszych wadach wymowy, oraz Pani Lidii Pokorskiej z Mamine.pl za ciekawą opowieść o tym jak doszło do powstanie jej marki, oraz za piękny upominek w postaci opaski dla Poli – pasuje do niej idealnie :)

Dziekuję Panu Maciejowi Chedorowi z Baby Design,dzięki któremu mogliśmy przetestować krzesełka do karmienia oraz wózek.

Za osłodzenie życia należą się podziękowania dla Torty Sylwii.

Dziękuję również wszystkim sponsorom:

* Torby wyprodukowane przez AllBag

* czapeczka od FIDO
gadżet od organizatorek :)
Gadżety od miasta Płock
Parasolka X-lander 
*notatnik od KaroDeco
* opaska od mamine.pl

 Kupon rabatowy My Elphi

* upominek od  PAT&RUB

* Bransoletka od Koralikova
* Kosmetyki od Oillan


* Upominki od InFavit


*Magazyn od GoGaga


*zestaw od MUM BABY

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym cudownym spotkaniu, a za powyższe zdjęcia dziękuję  Zdjęcia Annie Dzwonkowskiej-Lewandowskiej z Bells Photography