BLOGOWE WOW – czyli wszystkie wyrodne w jednym miejscu.

28 maja 2014

24 maja, wstaję ubieram gwiazdę i już wiem. Już to czuję. Blogerski klimat i wszystkie wyrodne w jednym miejscu. To będzie coś. Wkładam Polę do auta w jej cudnej kreacji i…chlust. Przebieram . I znów chlust. Zostawiam w pampersie – życie. Po dotarciu na miejsce spotkania Pola ląduje w kreacji nr 3 ( im większa sława, tym więcej kreacji ze spotkania na spotkanie, w Poznaniu miała tylko dwie ;) ). No i wkraczamy. Światła reflektorów świecą tylko na Nas, przed nami rozwija się czerwony dywan, a wszyscy krzyczą ” Jezu to Ona, Polaaaa!” i jak stado wilków rzucają się po autografy…

No dobra, wkręcam. Tak będzie dopiero za kilka lat. Weszłyśmy całkiem spokojnie, Pola nie miała napadu furii, a wręcz humor nie z tej ziemi. Miejsce spotkania? Park Hotel Bydgoszcz . Rewelacyjne. Ale co ja tam o miejscu. Ktoś kiedyś postawił budynek, urządził wnętrza i tyle. Ale ten kto zorganizował w tym budynku spotkanie…przygotował paczki z prezentami, stół z losami i ręcznie robione pudełeczka-niespodzianki. Ten to miał wyobraźnię. Paulina Martyna – respekt. Małe zapoznanie z kobietkami i co? No co się okazuje? Ta karmi słoiczkiem, ta przeklina, ta sadza w leżaczku przed tv… Dobra to ostatnie to o mnie. No i nagle się okazuje jaka każda wyrodna. Plotki, ploteczki, obiadki na stole, oprócz mojej karkówki, ale w końcu po szybkim polowaniu na zwierza – jest. Brzuchy najedzone, drineczki ( 0 %) wypite no to idziemy szaleć. Loteria i wylosowanie diety horoskopowej – serio aż tak mi potrzebna? A myślałam, że mój outfit na spotkaniu mnie nie zdradzi… Następnie przemówienie pani Ani ze Szkoły Rodzenia Vita , po czym  Klaudii na temat projektu, który miałby uświadamiać nastolatki w temacie antykoncepcji. Szacun – nawet jeśli miałoby uświadomić to jedną na milion – to warto. Wioleta Galla dokształciła nas nieco w temacie pozycji – tfu.pozycjonowania i tym oto sposobem każda z nas za jakiś czas będzie miała po milion wejść dziennie na bloga. (#oczymjamarzę).

Podsumowując. Spotkanie to pokazało, że mimo tego, że każda z nas ma różne poglądy na wiele kontrowersyjnych tematów, każdy żyje inaczej i ma inne metody wychowawcze – mimo tego wszystkiego potrafimy usiąść przy jednym stole, szczerze się do siebie uśmiechać i rozmawiać. A w tym wszystkim być sobą. Bez grama sztuczności. Dziękuję organizatorkom oraz uczestniczkom za mile spędzony czas. Fajnie jest poznawać ludzi, których do tej pory się tylko czytało. Mam nadzieję, że jeszcze się z Wami zobaczę!

Pieniążki z loterii zostały przekazane 3 maluchom:

Organizacja:
www.paulinakwiatkowska.pl
www.recenzje-kiti.blogspot.com


Uczestnicy: